מצברי אופטימה

מערכת המצבר | 15 באוגוסט 2021 | זמן קריאה: 01:15 דקות

מצברים חזקים לכלים רציניים.

מצברי OPTIMA, הינם מצברים מתקדמים, עמידים והחזקים ביותר מסוגם. לא שמעתם עליהם ? בואו נכיר ביניכם!

מה כל כך מיוחד במצברי אופטימה?

מצברי אופטימה בנויים באופן ייחודי, המאפשר להם לאגור אנרגיה בצורה יעילה יותר, לאורך זמן ובעמידות גבוהה מאוד לתנאים קשים. המצבר, מכיל פלטת רשת מגולגלת במספר תאי ג'ל ג'ל לעומת מספר פלטות במצברים קונבנציונליים ובכך מתאפשר יתרון של הגדלה משמעותית בשטח הפנים של המתכת בתוך המצבר. יתרון טכני זה מקנה למצברי OPTIMA יכולת אגירת אנרגיה גדולה בהרבה משל מצבר קונבנציונלי, פריקה עמוקה ארוכת טווח, אורך חיים ארוך בהרבה, עמידות גבוהה במיוחד לזעזועים וטמפרטורות קיצוניות לחום ולקור, יכולת טעינה מהירה מאוד ועוד.

תכונות חריגות אלה הופכות את מצברי OPTIMA למתאימים במיוחד עבור משתמשי רכב בתנאי קיצון – ג'יפאים המפעילים מערכות תאורה חזקות ושלל צרכני חשמל כבדים כמו כננת ועוד, רכבי ביטחון וחירום, כלי רכב המפעילים מערכות שמע עצומות, כלי שייט, קרוואנים, רכבי ספורט ומירוץ ואף רכבי אספנות ושאר כלי רכב אשר עומדים במשך זמן תקופות ארוכות ללא נסיעה וללא הטענת המצבר. מצברי OPTIMA משווקים כעת גם בהספק של 55 אמפר וגם בהספק של 75 אמפר עוצמתי.

למי מיועדים מצברי אופטימה?

מצברי אופטימה מיועדים לשימוש ברכב שטח, בלי רכב ושייט עונתיים, קארוונים, רכבי מירוץ ועוד.

ישנן 3 סדרות של מצברים, הנבדלות בצבעים – הסדרה האדומה, הסדרה הכחולה והסדרה הצהובה. כל אחת מן הסדרות מספקת צרכים שונים.

הסדרה האדומה

המצבר הכי פופולארי מבין שלושת הסדרות, בעל כוח התנעה CCA גבוה ביותר, מיועד בעיקר עבור כלי רכב הזקוקים למצבר מסיבי בעל אורך חיים ארוך משמעותית, עם יכולת שמירת טעינה מהירה ללא פריקת מתח לאורך זמן ממושך מאוד.

מצבר נהדר לג'יפאים, מצבר לרכב שטח מכל הסוגים, מצבר לטרקטורונים, מצבר לרכב וויקנד, מצבר לרכב אספנות שמונע אחת לתקופה ארוכה.

הסדרה הצהובה

מצבר זה מיועד לכלי רכב הזקוקים לשימוש בחשמל גם כשהמנוע אינו מונע או כלי רכב העושים שימוש בכמות גדולה של חשמל כשהרכב מונע (כננות, מערכות תאורה חזקות, מערכות שמע חזקות). למצבר זה כוח התנעה (CCA) חזק, לצד יכולת פריקה עמוקה.

מצבר נהדר בעבור רכב חירום ורכב שטח.

הסדרה הכחולה

מצבר זה מאחד למעשה את תכונות שני המצברים שלעיל ומציע את הטוב מכל העולמות עם כוח התנעה גבוה במיוחד, פריקה עמוקה, טעינה מהירה והוא מאופיין באורך חיים ארוך במיוחד, אינו זקוק לתחזוקה שוטפת והוא עמיד במיוחד בפני זעזועים ולכן מתאים מאוד לכלי שייט ולכלי רכב עונתיים בהם לא עושים שימוש תקופה ארוכה.

המצבר הכחול מיועד בעבור שימוש ימי (אך לא רק), מצבר ליאכטה או לסירה, מצבר לקארוונים, מצבר לסירות, מצבר לכלי רכב עונתיים או תקופתיים.