אודות המצבר

"המצבר" הוא פורטל חיפוש ייחודי וראשון מסוגו בישראל, הנותן מענה לנהגים שנתקעו עם רכב לא מניע בגלל מצבר גמור או תקול – בדרכים או בסמוך לביתם.
הממשק החכם מאפשר לכם לאתר טכנאי מצברים עד הבית קרוב אליכם מבין מאות נותני שירות הפרוסים בכל רחבי הארץ – מדן ועד אילת. באמצעות הממשק שלנו, תוכלו לבחור להגיע לטכנאי המצברים הקרוב אליכם על בסיס המיקום שלכם או לבחור באפשרות של חילוץ עד הבית ולהזמין אותו לנקודה בה אתם נמצאים.
כל נותני השירות המופיעים על גבי המפה הינם טכנאים מורשים של מותגי המצברים הטובים והאמינים ביותר בעולם, וישמחו לספק לכם סיוע במצבר חדש וגם להתקין אותו, במידת הצורך.

למה המצבר?

כל נהג יודע שעם מצבר לא משחקים. המצבר הוא הכוח המניע של הרכב, ובלעדיו – לא ניתן לזוז. מצברים תקולים או מזויפים עלולים להזיק לרכב באופן כמעט בלתי הפיך, ולכן יש חשיבות מיוחדת לשימוש במצבר איכותי, אמין ובטוח – ולא פחות חשוב מכך – מותאם לסוג הרכב.
ב"המצבר", פורטל שנועד לרווחתם של ציבור הנהגים בישראל לשירות של מצבר עד הבית, אנו מתחייבים לנותני שירות אמינים בלבד אשר משווקים את מותגי המצברים הבטוחים והבטיחותיים בעולם, שיתאימו לכם את המצבר הנכון לרכב שלכם ויגיעו אליכם תוך זמן קצר מרגע הקריאה.